O firmie

Nasza firma specjalizuje się w naprawach blacharsko-lakierniczych w tym naprawach powypadkowych wszystkich marek samochodów osobowych.

Wykonujemy naprawy w ramach likwidacji szkód komunikacyjnych dla wszystkich działających na rynku Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Oferujemy kompleksową obsługę i likwidację szkód od zgłoszenia i kompletowania dokumentacji poprzez oględziny i kosztorysowanie uszkodzonego samochodu do jego całkowitej naprawy. Udostępniamy samochody zastępcze.

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy pracowali i odbyli szereg szkoleń w sieciach serwisowych producentów samochodów. Stale dokształcamy się w zakresie nowoczesnych i złożonych procesów napraw powypadkowych, tak aby nasze usługi wyróżniały się jakością i profesjonalizmem.

Nasz lakiernik ma do dyspozycji bezpyłową kabinę lakierniczą Siemens, która zapewnia właściwe i niezbędne warunki do poprawnego położenia powłoki lakierniczej z zachowaniem wymaganej technologii producenta dotyczącej temperatury natrysku, czasu suszenia oraz odparowania nośnika pigmentu zasadniczego w technologii lakierowania bezpyłowego.

Nasi blacharze mają nowoczesne narzędzia i systemy urządzeń kontrolno-pomiarowych m in. ramowy system napraw karoserii oraz komputerowy system ustawiania geometrii kół firmy LAUNCH.